Ben Kimim - Cem Yurtseven

Ben Kimim

13177219_177201062676368_8037284081604972609_n

 

Sitenin adresinden de anlaşılacağı gibi ismim Cem 🙂 Bir Nisan ayında, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gözlerimi açmışım.

Eğlenmeyi ve farklı yerler görmeyi severim. Neşeli biriyimdir. Hayatımın hiçbir alanında strese, üzüntüye yer vermedim. Nelerle karşılaşırsam karşılaşayım, asla canımı sıkmam. Sıkılsa bile anlık olur ve geçer. Sizlere de bunu tavsiye ederim. Bu yüzden hala 17 yaşındayım 🙂

Türkçe imla kurallarına elinden geldiğince sadık kalmaya çalışan, insanlarla kolay diyalog kurabilen, bulunduğu her ortama uyum sağlayabilen, araştıran ve uygulayan biriyim.

Yaklaşık 30 farklı şehir ve yüzlerce köy gezen biri olarak; ” hem çok okuyan hem de çok gezen bilir ” diyebilme hakkını kendimde görüyorum:)

2000 yılında adım attığım internet dünyasında, her geçen gün daha farklı şeyler öğreniyor ve bunları uygulamaya koyuyorum.

Bilmediğim konularda yorum yapmamaya gayret gösteren biriyim. Gözlem yapar, araştırır ve yeni bir şeyler ortaya çıkarırım. Aslında en sevdiğim özelliğim de budur.

İçerik, seo, sosyal medya konularında orta derecede bilgim ve ilgim vardır. Bu alanlarda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bugüne kadar da çok farklı sektörlerde, çok farklı işler yaptım. R10.net ve İyinet.com gibi Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarında yöneticilik yaptım. Bu da var olan tecrübemi daha da ileriye taşıyor.

Özellikle içerik konusunda oldukça iyiyim. Ziyaretçilere ve arama motorlarına uyumlu içerik üretme konusunda tecrübeliyim. Bu sektörde çok fazla üretim yaptım. Belki de benim yazdığım makalelerden birini okudunuz ama bilmiyorsunuz 🙂

En sevdiğim üçlü, deniz-güneş-alkol ( yerine göre bira, yerine göre rakı, yerine göre viski vs. olur )’dür. Bu üçlü birarada olursa, yapamayacağım şey yok 🙂

Sinemaya merakım yüksektir. Film izlemeyi çok severim. Bazı dizilere karşı da ilgim var. Bu yüzden genellikle bu alanda yazılarımı okuyorsunuz 🙂

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Aklıma çokta fazla bir şey gelmiyor nedense 🙂

 

Başa dön tuşu

https://cialgetusa.com/