Survivor Yarışması Hakkındaki Gerçekler 0 1

Acun Ilıcalı, TV8’i satın alarak bana göre çok büyük bir hamle yaptı. Bu adam, yaşadığı tüm zorluklara rağmen müthiş bir yere geldi. Google’da hayat hikayesini açın okuyun. Eminim siz de şaşıracaksınız.

Yabancı platformlarda yapılanları ülkemize getirerek, bana göre çok kurnazca bir şey yaptı. Düşünsenize; Sergen’le röportaj yapmak için sıraya giren biri, yıllar sonra Sergen’i işe aldı. Daha net bir şekilde ifade edilebilir mi 🙂

survivor-2016-9

 

Tabii bunları yapmasında birilerinin desteği oldu mu bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey varsa, gördüğüm en iyi ticari zekaya sahip kişi olduğudur.

Neyse, Acun Ilıcalı hakkında görüşlerimi bir kenara bırakarak, ” Survivor ” isimli yarışma programı hakkındaki görüşlerimi dile getirmek istiyorum.

survivor-2016-8

 

Başladığı günden beri bu yarışmayı ben de takip ediyorum. ” Başka işin mi yok ” demeyin. Çünkü bana bunu söylüyorsanız, eminim siz de yarışmayı takip ediyorsunuzdur:) Söylemeseniz ne olur ki, yayınlandığı her gün reytinglerde 1. sırada 🙂

survivor-2016-2

 

Bizler vatandaş olarak hep ezilenin yanında olmuşuzdur. Magazin programlarında gördüğümüz ünlülere hep nefretle bakarız. Çünkü ” kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş ” 🙂 Haliyle ilk etapta ” Gönüllüler ” takımını destekledik. Ancak yarışma ilerledikçe, Ünlüler takımı bize daha cazip geldi. Ya da bana öyle geldi bilmiyorum. Ama kendi adıma söyleyeyim, ben ” Ünlüler ” takımını destekliyorum:)

survivor-2016-1

 

Konu başlığına çok takılmayın. Aslında hepimizin bildiği gerçeklerden bahsedeceğim. Survivor, hayatta kalma mücadelesi aslında. Dışarıdan bakınca bizlere gerçekten çok kolay geliyor. Çünkü adadaki kişilerin 24 saat yaşadıklarını, bizler birkaç saat görüyoruz. Yiyecek, içecek, uyku bir kenara, her gün aynı şeyleri yaşamak eminim oldukça sıkıcı ve zordur. Fakat bu arkadaşlarımız, zoru başarıyorlar. Tabii adada kaldıkları günler için ücret alıyorlar mı ? açıkçası bilmiyorum:)

survivor-2016-3

 

Programı takip edenler biliyorlardır. Dün bir oylama yaşandı ve ” Ünlüler ” takımından 3 kişi potaya çıktı. Bunlar içerisinden ” Yattara ” elendi. Sosyal medyada bu çok konuşuldu. ” Semih yada Nagihan varken neden Yattara elendi ” diye. Aslında ben de bu konuya katılıyorum. Yattara, eminim herkes tarafından sevilmiştir. Sadece Trabzon’lular değil, program boyunca sergilediği tavırla bir çok kişinin beğenisini kazandı. Ama bir şeyi atlıyoruz arkadaşlar. İyi olan değil, kendisini iyi sergileyen kazanır!

survivor-2016-4

 

Kişilikleri yada özellikleri ile ilgili yorum yapmayacağım. Ancak bana göre ” Survivor ” isimli programı kazanmayı hakeden 2 kişi var. Biri Atakan, biri Nagihan. Bu iki kişi, sergilediği performansla ve hırslarıyla, bana göre herkesten bir adım öndeler.Umarım ikisinden biri kazanır.

survivor-2016-5

 

Semih için de ayrı bir parantez açmalıyım. Bu arkadaşımız, ” Ütopya ” isimli yarışma programıyla adını duyurdu. ” Survivor ” isimli yarışmada da, kendisine gelen oyların avantajını kullandı. Tamam, bazen ben de kendisine gülüyorum, sempatik geliyor. Ama yarışmalarda gösterdiği performansla, bana göre orada olmayı haketmiyor.

survivor-2016-7

 

Kim giderse gitsin çok üzülmeyin. Çünkü ben Acun Ilıcalı’yı tanıdıysam, gidenlere kapısını mutlaka açacaktır. Adama kızıyorsunuz ama bu yönünü de takdir etmek lazım:) En azından çektiği sıkıntıları, yaşadığı zorlukları unutmuyor.

survivor-2016-6

Önceki HaberSonraki Haber

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Sevilen Konular

Benim Seçtiklerim