Donjuanksk kimdir? | Cem Yurtseven

Sıradaki içerik:

Donjuanksk kimdir?

e
sv
Donjuanksk
avatar

cemoli

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Donjuanksk kimdir? Necidir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte bu takma adı kullanan kişi.

Donjuanksk

Donjuanksk

Donjuanksk kimdir?

Bu takma adı bir yerde gördüyseniz ve Google’de merak edip aradıysanız, bu sayfaya gelmişsiniz demektir. O zaman size detayları anlatayım 🙂

Bu kullanıcı adını, Oyna Kazan ya da Hadi uygulamasında görmüşsünüzdür. Elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Evet doğru bildiniz. O kişi benim 🙂

Donjuanksk

Donjuanksk

Bilmediğim sorulara genelde cevap yazmam. Fakat yazıyorsam ya o soruyu biliyorumdur ya da bildiğimi düşünüyorumdur 🙂 Ancak asla bilerek yanlış cevap yazmam. Sohbet odalarında 100 kişi var. 100 kişi kalana kadar cevap yazarım. Yanlış cevap yazanlardan da nefret ederim. Hele ki bilerek yanlış yazanlardan.

Donjuanksk

Donjuanksk

Ben kimim?

Ben İzmir Karşıyaka doğumlu bir öğretmenim. Hayatımın merkezinde eğlence yatar 🙂 Duygusal bir adamım ama hayatımda karamsarlığa asla yer yoktur. Çevremdeki herkese de aynı şeyi tavsiye ederim. Sonuçta dünyaya bir kez geliyoruz ve tadını çıkarmamız gerek.

Donjuanksk

Donjuanksk

Bu yarışmalardan 1-2 TL kazanmak için yalan söyleyen insanlar var ya, ah ah, onlara ne desem az kalır.

Özellikle Hadi yarışmasında; Ankara’lı olanlar 06 yazsın, Beşiktaş’lı olanlar 1903 yazsın diyenlere ifrit oluyorum. Onu da geçtim. Bu tür elemanların mesajına cevap yazanlar var ya, ya ergen ya da geri zekalıdır. Biraz ağır konuştum belki ama inanın çok sinirleniyorum.

Donjuanksk

Donjuanksk

Bana ulaşmak isterseniz, sitenin iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Instagram adresim için tıklayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli